Wczoraj (sobota, 24 października) strażacy wezwani zostali do pożaru wielorodzinnego budynku przy ul. Korczaka w Kamiennej Górze. To teren Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji. Pierwsze zgłoszenia nie były jasne, wynikało z nich, że mógł palić się jeden z budynków szpitala.
Na miejsce wysłane zostały jednostki PSP z Kamiennej Góry, OSP z Ptaszkowa, Krzeszowa i Pisarzowic oraz drabina i ciężki wóz z Wałbrzycha.
Strażacy znaleźli ogień na strychu budynku wielorodzinnego. Podczas akcji ewakuowanych zostało 7 osób. Po ugaszeniu pożaru wszyscy mogli wrócić do mieszkań.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze