Po północy kamiennogórscy policjanci próbowali zatrzymać do kontroli forda probe. Kierowca zaczął uciekać. Funkcjonariusze zatrzymali go dopiero na terenie powiatu wałbrzyskiego.
Sportowy samochód policjanci gonili busem. Po zatrzymaniu okazało się, że forda prowadził 20-letni kamiennogórzanin. Miał 0,28 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, czyli ponad 0,5 promila.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze