Na terenie powiatu kamiennogórskiego w tym roku tylko w Krzeszowie odbędzie się Noc w Kościele. Spotkanie w Krzeszowie odbędzie się w środę 18 czerwca.
Spotkanie ?Maryja Niewiasta Eucharystii?, w którym uczestniczą przedstawiciele Wspólnoty Żywego Różańca, Podwórkowych Kółek Różańcowych oraz Bractwo św. Józefa
10.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu Różaniec i Koronka do św. Józefa
12.00 Eucharystia w Bazylice, po niej agapa
14.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie spotkania
Folder o Nocach Kościołów - kliknij
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze