W Parku Natury i Kultury w Krzeszowie trwa Noc Świętojańska. To imprez rozpoczynająca lato.
Od godziny 16 na scenie prezentują się zespoły ludowe z powiatu kamiennogórskiego i okolic. Zespoły przyjechały na zaproszenie "Złotych Nutek" z Przedwojowa, które jako pierwsze wystąpiły na scenie. Przy scenie dostępne są stoiska, na których można upleść wianek.
O godzinie 19 wystąpią Słowianki, a wieczór zakończy spektakl "Noc Kupały".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze