Miłośnicy sów wracają do Kamiennej Góry. Kolejna Noc Sów odbędzie się w najbliższą sobotę (12 marca).
W tym roku Nadleśnictwo Kamienna Góra, Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze, Śląskie Towarzystwo Ornitologiczne oraz Pracownia Artystyczna Edyta Kulla, zapraszają do udziału w warsztatach plastycznych, prelekcjach oraz spacerze na sowy, który zakończy się ogniskiem.
Szczegółowy program:
15:30 - WARSZTATY PLASTYCZNE: "Dlaczego sowa ma takie duże oczy?" - Edyta Kulla
17:00 - PRELEKCJE O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ:
"Sowy w kulturze" - Krzysztof Kalemba
"Dziupla czy wieża? Dokąd sowa zmierza?" - Małgorzata Pietkiewicz
"Sowy w potrzebie liczą na ciebie" - Piotr Wasiak
18:30 - SPACER POŁĄCZONY Z NASŁUCHIWANIEM SÓW: teren leśnictwa Podlesie
20:00 - OGNISKO W KRUCZEJ DOLINIE
Spotykamy się 12.03.2016 w siedzibie Nadleśnictwa Kamienna Góra (Bohaterów Getta 33, Kamienna Góra)
Kontakt: Bartłomiej Dymek [email protected], tel. 605 039 804

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze