Reklama

Noc sów

Miłośnicy sów wracają do Kamiennej Góry. Kolejna Noc Sów odbędzie się w najbliższą sobotę (12 marca).



W tym roku Nadleśnictwo Kamienna Góra, Sudeckie Towarzystwo Przyrodnicze, Śląskie Towarzystwo Ornitologiczne oraz Pracownia Artystyczna Edyta Kulla, zapraszają do udziału w warsztatach plastycznych, prelekcjach oraz spacerze na sowy, który zakończy się ogniskiem.

Szczegółowy program:

15:30 - WARSZTATY PLASTYCZNE: "Dlaczego sowa ma takie duże oczy?" - Edyta Kulla

17:00 - PRELEKCJE O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ:
"Sowy w kulturze" - Krzysztof Kalemba
"Dziupla czy wieża? Dokąd sowa zmierza?" - Małgorzata Pietkiewicz
"Sowy w potrzebie liczą na ciebie" - Piotr Wasiak

18:30 - SPACER POŁĄCZONY Z NASŁUCHIWANIEM SÓW: teren leśnictwa Podlesie

20:00 - OGNISKO W KRUCZEJ DOLINIE

Spotykamy się 12.03.2016 w siedzibie Nadleśnictwa Kamienna Góra (Bohaterów Getta 33, Kamienna Góra)

Kontakt: Bartłomiej Dymek [email protected], tel. 605 039 804

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama