Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na Noc Sów. Impreza odbędzie się w piątek (23 marca) na terenie szkółki leśnej w Krzeszowie
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 warsztatami plastycznymi. Na godzinę 18:00 zaplanowano wykłady Kamili Grzesiak i Gosi Pietkiewicz, a o godzinie 19:00 ma się rozpocząć spacer po lesie w poszukiwaniu sów.
Udział w imprezie jest bezpłatny, ale organizatorzy proszą o zgłoszenia udziału w Nocy sów. Zgłoszenia przyjmuje Bartłomiej Dymek - [email protected], 605 039 804

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze