W nocy z 17 na 18 maja będzie można bezpłatnie zwiedzać Muzeum Tajemnic i Eksploracji oraz Wystawę Upiorów Sudeckich w Kamiennej Górze. Chętni do zwiedzania muszą wcześniej się zgłosić do organizatora. Ilość miejsc jest ograniczona.
Obie ekspozycje działają przy Sudeckiej Informacji Turystycznej przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze. W Muzeum Tajemnic i Eksploracji można poznać świat poszukiwań skarbów i rozwiązywania zagadek. Partnerem wystawy jest magazyn "Odkrywca". Natomiast na wystawie Upiorów Sudeckich można zobaczyć postacie znane z legend.
Rezerwacja pod adresem: [email protected] lub telefonicznie 725 321 362.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze