W sobotę (14 maja) krzeszowskie opactwo przyłączy się do akcji Noc Muzeów. Podczas tegorocznego wydarzenia odbędzie się koncert, otworzona zostanie wystawa poświęconą 400. rocznicy odnalezienia cudownej ikony.
Koncert rozpocznie wydarzenie, o godzinie 19:00 zagra dr Marek Fronc pochodzący z Legnicy, doskonale znający krzeszowskiego Englera. Następnie zaplanowane jest otwarcie wystawy poświęconej 400 rocznicy odnalezienia Cudownej Ikony. Wystawę otworzy o godzinie 19:30 jej autor Rafał Bijak. Tego dnia zwiedzanie ekspozycji będzie możliwe do godziny 22:00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze