Podczas dzisiejszego (poniedziałek, 10 czerwca) treningu Krystian Gryczuk z trenerem zauważyli świeże zniszczenia dokonane na skoczni w Lubawce.
Na skocznię musiał wjechać ciężki sprzęt. Nieznani sprawcy wywieźli część ziemnego nasypu oraz tzw. małą skocznię. Cały teren jest rozjeżdżony.
Działacze klubu Luks-Ski Lubawka oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Lubawce, który zarządza skocznią, proszę o kontakt osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu sprawców zniszczeń - tel. do MGOK - 75 74 11 369

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze