Reklama

Niska frekwencja

Poseł Henryk Kmiecik, kandydat na burmistrza, oraz kandydaci na radnych gminnych i powiatowych spotkali się z mieszkańcami Lubawki.



Do Domu Kultury przyszło tylko dwóch mieszkańców zainteresowanych programem kandydatów. H. Kmiecik przybliżył program swojego komitetu, w którym nacisk kładzie na tworzenie miejsc pracy, rozwój turystyki (stok, skocznia, Bukówka, basen) oraz budownictwo mieszkaniowe.

Krótko przedstawiła swoje plany również część kandydatów na radnych.

Jutro kolejne spotkanie, tym razem kandydaci czekać będą na mieszkańców w Chełmsku Śląskim. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17 w Wiejskim Domu Kultury.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama