Coraz częściej kamiennogórscy policjanci wzywani są do, nietypowych dla tej służby, akcji.
Nad ranem 3 grudnia o pomoc policjantów poprosiła mieszkanka. Nie mogła skontaktować się z innymi służbami, udało jej się do dyżurnego policji. Policjanci pojechali pod wskazany adres, pomogli pai w transporcie i zabezpieczyli jej mieszkanie.
Dzisiaj (poniedziałek, 18 grudnia) około godziny 11 policjanci wezwani zostali do 72-latka leżącego przy przejeździe kolejowym w Sędzisławiu. Mężczyzna wymagał pomocy medycznej, zajęło się nim pogotowie. Tego samego mężczyznę policjanci znaleźli około godziny 16:40 na ul. Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze. Leżał w śniegu. Miał 2 promile alkoholu. Właśnie trzeźwieje na komendzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze