Wczoraj (poniedziałek, 4 marca) kamiennogórscy policjanci zatrzymali do kontroli osobowe daewoo.
Podczas kontroli funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy. Okazało się, że 47-latek "wydmuchał" odpowiednik 0,6 promila. Kierujący dalej nie pojechał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz wysoka grzywna.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze