Reklama

Nietrzeźwi sześćdziesięciolatkowie

W czwartek (15 marca) policjanci z Marciszowa zatrzymali dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

 

Najpierw policjantów zainteresował traktorzysta. Zatrzymali pojazd. Ciągnik prowadził 61-letni mieszkaniec gminy Marciszów. Badanie wykazało u niego 0,34 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia. Za złamanie prawa odpowiadać będzie przed sądem.

Na terenie gminy Marciszów zatrzymany został również 67-letni rowerzysta. Policjantów zaniepokoił sposób, w jaki poruszał się rowerem. Okazało się, że mężczyzna ma 1,8 promila alkoholu. Został ukarany mandatem.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama