W czwartek (15 marca) policjanci z Marciszowa zatrzymali dwóch nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.
Najpierw policjantów zainteresował traktorzysta. Zatrzymali pojazd. Ciągnik prowadził 61-letni mieszkaniec gminy Marciszów. Badanie wykazało u niego 0,34 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mu uprawnienia. Za złamanie prawa odpowiadać będzie przed sądem.
Na terenie gminy Marciszów zatrzymany został również 67-letni rowerzysta. Policjantów zaniepokoił sposób, w jaki poruszał się rowerem. Okazało się, że mężczyzna ma 1,8 promila alkoholu. Został ukarany mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze