Tylko podczas jednej nocy (z soboty na niedzielę) kamiennogórscy policjanci zatrzymali trzech nietrzeźwych rowerzystów.
Zatrzymani to mężczyźni w wieku od 30 do 64 lat. Każdy miał od 1,5 do 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Każdy ukarany został mandatem w wysokości 2,5 tys. zł.
- Nietrzeźwy kierujący zawsze stanowi realne niebezpieczeństwo na drodze. - przypomina sierż. Bernadeta Michalik z kamiennogórskiej policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze