Reklama

Nietrzeźwi na drogach

Podczas minionego weekendu na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch kierowców, w których organizmach przekroczone było dopuszczalne stężenie alkoholu.

 

W sobotę (24 listopada) na terenie gminy Kamienna Góra policjanci zatrzymali bmw. Podejrzewali, że kierowca jest nietrzeźwy. Podczas kontroli okazało się, że bmw prowadził 59-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. W wydychanym powietrzu miał 0,14 miligram alkoholu (odpowiednik 0,28 promila). Za prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu odpowie przed sądem.

W niedzielę (25 listopada), podczas patrolu na terenie gminy Marciszów, policjanci zatrzymali zatrzymali osobowego volkswagena. Przyczyną kontroli były braki w oświetleniu pojazdu. Samochód prowadził 39-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Okazało się, że miał 0,7 promila alkoholu. Również ten kierowca stanie przed sądem.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama