Podczas minionego weekendu na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch kierowców, w których organizmach przekroczone było dopuszczalne stężenie alkoholu.
W sobotę (24 listopada) na terenie gminy Kamienna Góra policjanci zatrzymali bmw. Podejrzewali, że kierowca jest nietrzeźwy. Podczas kontroli okazało się, że bmw prowadził 59-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego. W wydychanym powietrzu miał 0,14 miligram alkoholu (odpowiednik 0,28 promila). Za prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu odpowie przed sądem.
W niedzielę (25 listopada), podczas patrolu na terenie gminy Marciszów, policjanci zatrzymali zatrzymali osobowego volkswagena. Przyczyną kontroli były braki w oświetleniu pojazdu. Samochód prowadził 39-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Okazało się, że miał 0,7 promila alkoholu. Również ten kierowca stanie przed sądem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze