Trudno było się spodziewać, że interwencja związana z kradzieżą alkoholu o wartości 40 zł zakończy się tak poważnymi konsekwencjami.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek. Policjanci wezwani zostali do jednego ze sklepów w Kamiennej Górze. Okazało się, że 53-latek próbował ukraść alkohol o wartości 40 zł. Zatrzymany nie chciał ujawnić policjantom swoich prawdziwych danych. Podawał różne imiona. Gdy policjanci nie odpuścili, podał prawdziwe dane. Okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Został skazany za kradzież z włamaniem dokonaną w warunkach recydywy.
Podczas interwencji mężczyzna został ukarany za kradzież alkoholu i wprowadzenie policjantów w błąd. Policjanci nałożyli na niego 1000 zł mandatu. Po ukaraniu zatrzymany został przewieziony do aresztu, w celu odbycia zaległej kary.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze