Reklama

Niespodzianka na Orliku

Wczoraj (piątek, 13 sierpnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze miał zostać rozegrany turniej piłki nożnej Oldbojów. Zawody zaplanowano z okazji Dni Kamiennej Góry. Odbyły się również drugie zawody, które wcześniej nie było zaplanowane.

Niespodzianką był Mini Turniej Tenisa Stołowego o Puchar burmistrza Kamiennej Góry. Wzięło w nim udział czterech zawodników. Zwyciężył Jakub Gądek wygrywając wszystkie mecze. Kolejne miejsce zajęli: Janusz Wiśniewski, Krystian Trojanowski, Seweryn Rogal.


Wyniki poszczególnych meczy:
Janusz Wiśniewski vs Krystian Trojanowski : 2-0
Jakub Gądek vs Seweryn Rogal : 2-0
Janusz Wiśniewski vs Seweryn Rogal : 2-0
Jakub Gądek vs Krystian Trojanowski : 2-0
Krystian Trojanowski vs Seweryn Rogal : 2-1
Jakub Gądek vs Janusz Wiśniewski : 2-0

Reklama

Głównym wydarzeniem był turniej piłki nożnej Oldbojów O Puchar burmistrza Kamiennej Góry. Wystartowały dwie ekipy: Orlik Lubawska Team oraz FC Wataha. W pojedynku, który trwał 3 tercje po 30 minut lepsi okazali się zawodnicy Orlik Team pokonując swoich przeciwników 10-8.
Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został zawodnik FC Wataha Dariusz ?Felek? Falana.
Najlepszymi obrońcami turnieju wybrani zostali Andrzej ?Kuba? Kubielewicz z Orlik Team oraz Jan Bejnarowicz z FC Wataha.

Poczęstunek w postaci kiełbasek, napojów, soków ufundował Urząd Miasta Kamienna Góra natomiast puchary ufundował Szkolny Związek Sportowy miasta Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama