Dzisiaj (piątek, 9 listopada) ulicami Kamiennej Góry przeszedł marsz z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Marsze z okazji Święta Niepodległości od 4 lat organizuje Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. W tym roku do marszu przyłączyli się przedstawiciele placówek oświatowych z całego miasta. Wspólnie przeszli spod ZSZiO, poprzez ul. Spacerową, pod obelisk przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej. W tym miejscu odbyły się uroczystości związane z rocznicą.
W marszu uczestniczył m.in. Dolnośląski Kurator Oświaty oraz samorządowcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze