Radni powiatu kamiennogórskiego poznali dzisiaj (wtorek, 27 marca) plany dotyczące promocji powiatu w najbliższym czasie.
Edyta Drzewiecka naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu poinformowała radnych, że na 25 sierpnia planowane są Dni Powiatu, czyli ósma edycja Święta Mleka i trzeci Dzień Przedsiębiorczości.
Powiat szykuje również cykl imprez związanych z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W planach jest marsz, konkurs fotograficzny i imprezy organizowane przez placówki oświatowe. Powiat będzie również współorganizatorem kilku imprez.
Złożone zostały wnioski o dofinansowanie organizacji Święta Mleka, stworzenia Otwartej Strefy Aktywności przy ZSO oraz stworzenia tras wspinaczkowych. Ten ostatni projekt zakłada wydanie 19 tys. euro przy 85% dofinansowaniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze