W poniedziałek kamiennogórscy policjanci oraz kontrterroryści z Wrocławia zatrzymali 39-letniego mieszkańca Kamiennej Góry podejrzewanego o organizowanie gier hazardowych niezgodnie z ustawą.
Według policjantów działania niezgodne z prawem było stałym źródłem przychodu zatrzymanego. Policjanci tymczasowo zajęli mienie o wartości 1,2 miliona złotych.
Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze