Reklama

Niedziela z ornitologami

Nadleśnictwo Kamienna Góra i Wrocławska Grupa Obrączkarska ODRA zapraszają w najbliższą niedzielę (18 lutego) do wspólnego odłowu i obrączkowania ptaków.

 

Akcja zorganizowana zostanie na terenie szkółki leśnej w Krzeszowie. Ornitolodzy pracować będą od godziny 8 do 13. Do wspólnej pracy przyłączyć się można w dowolnym momencie. Odłów i obrączkowanie odbywać się będą na terenie szkółki.

W programie jest również skręcanie karmników i przygotowywanie ptasiej pyzy. Zmarznięci ogrzeją się przy ognisku. Ciekawscy mogą liczyć na dyskusje z Małgorzatą Pietkiewicz.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zdjęcie: Krzysztof Kalemba

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama