Nadleśnictwo Kamienna Góra i Wrocławska Grupa Obrączkarska ODRA zapraszają w najbliższą niedzielę (18 lutego) do wspólnego odłowu i obrączkowania ptaków.
Akcja zorganizowana zostanie na terenie szkółki leśnej w Krzeszowie. Ornitolodzy pracować będą od godziny 8 do 13. Do wspólnej pracy przyłączyć się można w dowolnym momencie. Odłów i obrączkowanie odbywać się będą na terenie szkółki.
W programie jest również skręcanie karmników i przygotowywanie ptasiej pyzy. Zmarznięci ogrzeją się przy ognisku. Ciekawscy mogą liczyć na dyskusje z Małgorzatą Pietkiewicz.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zdjęcie: Krzysztof Kalemba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze