Dzisiaj (niedziela, 5 kwietnia) obchodzona jest Niedziela Palmowa. W Chełmsku Śląskim odbywał się w tym dniu konkurs palm i procesja z palmami wokół rynku. Z powodu epidemii koronawirusa w tym roku z tego zrezygnowano.
Jak informuje facebookowy profil Chełmsko Śląskie, pomimo ograniczeń mieszkańcy Chełmska przygotowali palmy. Dwie z nich są w kościele. Największa tradycyjnie ma kilkanaście metrów wysokości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze