W niedzielę (13 kwietnia) na Orliku przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze rozegrany został turniej piłkarskich orlików.
Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn. Zawody wygrała Pogoń Świerzawa. Drugie miejsce zajęła Olimpia Kamienna Góra (trener Piotr Cukier, kierownik Rajmund Gądek). Na trzecim miejscu rywalizację zakończył Bóbr Marciszów, a na piątym Czarni Przedwojów.
Najlepszym bramkarzem wybrany został zawodnik Olimpii Kamienna Góra Dominik Łuszczyński, najlepszy zawodnik grał w drużynie z Marciszowa ? Jakub Trząsalski a najlepszymi strzelcami okazali się zawodnicy ze Świerzawy ? Konrad Kołkowski i Marcel Brednicki obaj zdobyli po 6 bramek. Dla Kamiennej Góry najwięcej goli strzelił Oliwer Zwolski -5

WYNIKI SPOTKAŃ
Olimpia Kowary - Pogoń Swierzawa 1 ? 1
Bóbr Marciszów - Czarni Przedwojów 1 ? 1
Pogoń Swierzawa - Bóbr Marciszów 6 ? 0
Olimpia Kamienna Góra - Olimpia Kowary 4 ? 1
Bóbr Marciszów - Olimpia Kamienna Góra 1 ? 1
Czarni Przedwojów - Pogoń Swierzawa 0 ? 5
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Przedwojów 4 ? 0
Olimpia Kowary - Bóbr Marciszów 1 ? 2
Czarni Przedwojów - Olimpia Kowary 0 ? 1
Pogoń Swierzawa - Olimpia Kamienna Góra 1 ? 1
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze