Rok szkolny trwa już od miesiąca, ale policjanci nadal prowadzą akcję "Bezpieczny uczeń". W ramach działań byli dzisiaj rano w Lubawce. Zwracali uwagę na zachowanie kierowców i pieszych w obrębie przejść dla pieszych.
Tuż po godzinie 7 funkcjonariusze zatrzymali skodę. Prowadził ją 54-latek z Czech. Mężczyzna, lekceważąc oznakowanie poziome, wyprzedzał koparkę. Dodatkowo manewr wykonał na przejściu dla pieszych.
Czech ukarany został mandatem w wysokości 1700 zł i 20 punktami karnymi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze