Reklama

Niebezpiecznie w lesie

Nadleśnictwo Kamienna Góra ostrzega osoby poruszające się po lasach w okolicach Lubawki. Ktoś między drzewami rozwiesza stalowe linki.

 

Dwie linki zostały znalezione w lasach nad ogródkami działkowymi, jedna na Św. Górze. - Takie działania są skrajnie nieodpowiedzialne i mogą skończyć się bardzo tragicznie. Z lasu korzysta wiele osób, niektóre w sposób nielegalny, ale nie jest to sposób na rozwiązanie problemu. - pisze nadleśnictwo na swoim profilu na facebooku.

Leśnicy zapowiadają, ż wspólnie z policją zrobią wszystko, aby ustalić osoby rozwieszające linki.

fot. nadleśnictwo Kamienna Góra

 

- Jeśli trafią Państwo na takie linki w lesie to bardzo prosimy o kontakt. - apelują leśnicy

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama