Reklama

Niebezpiecznie na drogach

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło dzisiaj (czwartek, 23 maja) wieczorem na drogach powiatu kamiennogórskiego.

 

W Lubawce do rowu wjechał 21-latek prowadzący daewoo lanosa. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 0,2 mg/l, czyli 0,4 promila. Do zdarzenia doszło poza drogą publiczną. Kierujący nie miał prawa jazdy, a samochód obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Do drugiego zdarzenia doszło na drodze Krzeszów - Grzędy. Kierujący mazdą 42-latek, stracił panowanie nad pojazdem, prawdopodobnie próbując ominąć sarnę i dachował. Kierowca był trzeźwy. Początkowo kierowca nie chciał pomocy lekarskiej, ale później wezwane zostało pogotowie.

Reklama

 fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama