O sporym szczęściu mogą mówić mieszkańcy jednego z wielorodzinnych budynków przy ul. M. Fornalskiej w Kamiennej Górze. W porę zauważyli pożar mieszkania.
Pożar zauważony został po godzinie 7 rano w mieszkaniu na parterze. Zadymienie było tak duże, że mieszkańcy sami się ewakuowali. Wezwani strażacy ugasili pożar. W mieszkaniu spłonęło większość mebli, reszta nie nadaje się do wykorzystania. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Wiadomo, że najemca przebywał w mieszkaniu sporadycznie, częściej pojawiali się w nim przypadkowi ludzie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze