Dzieci z grupy tanecznej z Szarocina i Ogorzelca podczas wakacji przygotowują się do występów na scenach powiatu kamiennogórskiego i nie tylko. Oprócz ćwiczeń mają czas również na odpoczynek i zwiedzanie.
Ostatnio grupa odwiedziła kamiennogórskie podziemia.
- Bardzo dziękujemy ARADO za możliwość zwiedzania podziemi w niższej cenie, oraz Adamowi Gurgulowi za transport. DZIĘKUJEMY ! :) - organizatorzy zajęć.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze