Kamiennogórscy policjanci przyłączyli się dzisiaj (wtorek, 13 maja) do ogólnopolskiej akcji "Kieruj się rozsądkiem".
Akcja skierowana jest do wszystkich użytkowników dróg ze szczególnym uwzględnieniem: pieszych, osób powyżej 60 roku życia i motocyklistów. Policjanci ogniwa ruchu drogowego kamiennogórskiej komendy zatrzymywali dzisiaj uczestników ruchu na ul. Jeleniogórskiej. Zatrzymanym przypominali zasady prawidłowego zachowania na drodze.
Przy okazji policjanci wręczali kierującym ulotki informujące o odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze