Niewiele trzeba, żeby doszło do tragedii, dlatego policjanci przestrzegają, aby pod żadnym pozorem nigdy nie zostawiać dzieci czy zwierząt samych w samochodzie. Szczególnie teraz, gdy za oknami upały, musimy pamiętać, że takie zachowanie niesie za sobą bezpośrednie narażenie na utratę zdrowia czy życia.
W upalny dzień wnętrze samochodu błyskawicznie zamienia się w rozgrzany piekarnik. Reaguj, gdy widzisz, że zrobił to ktoś inny ? zbij szybę i wezwij pomoc, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.
Policja przestrzega - mandat karny w wysokości 500 złotych to najmniejsza konsekwencja nieodpowiedzialnego czynu. Przez brak rozwagi możemy mieć na sumieniu czyjeś życie?.
asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze