Reklama

Nie pozostawiajmy dzieci i zwierząt w zamkniętych pojazdach

Niewiele trzeba, żeby doszło do tragedii, dlatego policjanci przestrzegają, aby pod żadnym pozorem nigdy nie zostawiać dzieci czy zwierząt samych w samochodzie. Szczególnie teraz, gdy za oknami upały, musimy pamiętać, że takie zachowanie niesie za sobą bezpośrednie narażenie na utratę zdrowia czy życia.

 

W upalny dzień wnętrze samochodu błyskawicznie zamienia się w rozgrzany piekarnik. Reaguj, gdy widzisz, że zrobił to ktoś inny ? zbij szybę i wezwij pomoc, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.

Policja przestrzega - mandat karny w wysokości 500 złotych to najmniejsza konsekwencja nieodpowiedzialnego czynu. Przez brak rozwagi możemy mieć na sumieniu czyjeś życie?.

asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama