Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 23-latka, przy którym znaleźli narkotyki.
Do zatrzymania doszło podczas kontroli drogowej. Młody kamiennogórzanin był podczas niej poddenerwowany i niespokojny. Okazało się, że miał powód. Policjanci w jego odzieży znaleźli 16 porcji marihuany i pół porcji metamfetaminy.
Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze