Jedną z ostatnich propozycji na spędzenie ferii zimowych w Lubawce były kolejne zajęcia plastyczne zorganizowane w Domu Kultury.
Zajęcia prowadził Jan Walkowiak. Grupę młodych mieszkańców Lubawki uczył malowania. Na kartce powstawały dzisiaj (piątek, 8 lutego) typowo zimowe krajobrazy z brunatnymi niedźwiedziami i fokami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze