Kamiennogórscy policjanci zatrzymali 18-latka mieszkańca Kamiennej Góry, przy którym znaleźli narkotyki.
Podczas patrolu policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął się szybko oddalać. Po zatrzymaniu okazało się, że 18-latek posiadał kilka porcji amfetaminy. Jak wyjaśnił posiadał je na własny użytek. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze