Młodzież z części szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego wzięła udział w teatralnych przedstawieniach wystawionych na scenie Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Z trzema przedstawieniami do Kamiennej Góry przyjechali dzisiaj (piątek, 24 stycznia) aktorzy Narodowego Teatru Edukacji,
Pierwszy spektakl "Doktor i jego zwierzęta" przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych. Gimnazjaliści obejrzeli "Anię z Zielonego Wzgórza", a uczniowie liceum "Romeo i Julię".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze