Zapraszamy na Narodową Pielgrzymkę Dziękczynną z okazji Wyboru Karola Nawrockiego na Prezydenta RP do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie
15 CZERWCA 2025
Program:
godz. 12:00 Msza święta
godz. 13:00 Zwiedzanie Sanktuarium połączone z lekcją historii Księstwa Świdnicko-Jaworskiego
godz. 14:00 Rozmowy przy grillu o Polsce
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze