Lubawscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, u którego znaleźli 200 porcji narkotyków.
Policjanci weszli do jednego z zakładów pracy w Lubawce. W szafce ubraniowej jednego z pracowników znaleźli foliowe woreczki, w których znajdował się susz roślinny oraz krystaliczna, biała substancja. W mieszkaniu tej samej osoby policjanci znaleźli kolejne woreczki z zieloną substancją. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że znalezione substancje to marihuana, metamfetamina oraz piko. Łącznie 200 działek.
Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze