Reklama

Narkotyki w domu i pracy

Lubawscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, u którego znaleźli 200 porcji narkotyków.

 

Policjanci weszli do jednego z zakładów pracy w Lubawce. W szafce ubraniowej jednego z pracowników znaleźli foliowe woreczki, w których znajdował się susz roślinny oraz krystaliczna, biała substancja. W mieszkaniu tej samej osoby policjanci znaleźli kolejne woreczki z zieloną substancją. Po sprawdzeniu testerem okazało się, że znalezione substancje to marihuana, metamfetamina oraz piko. Łącznie 200 działek.

Mężczyzna przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama


fot. policja Kamienna Góra

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama