Ponad tysiąc porcji marihuany miał podczas zatrzymania 29-letni mieszkaniec Kamiennej Góry.
Mężczyzną interesowali się funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego. Na początku lutego zatrzymali go jechał samochodem. Podczas przeszukania pojazdu, w bagażniku, policjanci znaleźli dwie foliowe torby. Jak się okazało w środku była marihuana. Ilość narkotyku pozwalała na przygotowanie 1150 porcji handlowych.
Mężczyzna przyznał się do postawionego zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 8 lat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze