Kamiennogórscy policjanci pojawiają się na stoku narciarskim w Czarnowie. Sprawdzają przestrzeganie prawa przez narciarzy.
Policjanci zachęcają do zakładania kasku na głowę. W przypadku osób do 16 roku życia jest to obowiązek. Starsi sami podejmują decyzję, ale kask jest ważnym elementem narciarskiego stroju poprawiającym bezpieczeństwo.
Funkcjonariusze przypominają również, że uroków jazdy na nartach lub snowboardzie mogą korzystać tylko osoby trzeźwe. Jazda pod wpływem alkoholu jest zabroniona. W przypadku nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem osoby nietrzeźwej ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze