Pracownicy Centrum Kultury w ramach akcji Wesołe Podwórka, odwiedzili dzisiaj (poniedziałek, 18 sierpnia) plac zabaw przy ulicy Jeleniogórskiej.
W tym roku dzieci bawią się w teatr. Zazwyczaj najwięcej młodych mieszkańców miast pojawiało się na podwórkach przy ulicy Piastowskiej i osiedlu Zadrna. W tym sezonie, najwięcej dzieci zgromadziło się przy ulicy Jeleniogórskiej. Co ciekawe w zabawie uczestniczyło więcej chłopców niż dziewczynek.
Jutro kolejne zabawy. Tym razem Wesołe Podwórka po raz pierwszy zagoszczą na stadionie przy ulicy Ściegiennego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze