Reklama

Najmłodsi piłkarze

Na boiskach w Marciszowie rozegrany został piłkarski turniej żaków i młodzików młodszych im. Janusza Banasiewicza.

W turnieju żaków zagrały dwie drużyny Bobra Marciszów, dwie Baszty Wałbrzych i po jednej Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej i AS Krzeszów. W starszej kategorii Bóbr wystawił trzy drużyny, Pub-Gol Jelenia Góra dwie i jedną Kamiennogórska Akademia Piłkarska.

Wszystkie drużyny otrzymały identyczne puchary i piłki. Każdy zawodnik nagrodzony został medalem. W kategorii żak najlepszym zawodnikiem został wybrany Stanisław Ratajczak (Baszta), bramkarzem Antoni Piksa (KAP), a strzelcem Szymon Stypuła (Bóbr). W kategorii młodzika młodszego najlepszym zawodnikiem został bzymon Trząsalski (Bóbr), bramkarzem Kuba Kolankiewicza (Pub-Gol), strzelcem Filip Mizieliński (KAP).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama