Na boiskach w Marciszowie rozegrany został piłkarski turniej żaków i młodzików młodszych im. Janusza Banasiewicza.
W turnieju żaków zagrały dwie drużyny Bobra Marciszów, dwie Baszty Wałbrzych i po jednej Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej i AS Krzeszów. W starszej kategorii Bóbr wystawił trzy drużyny, Pub-Gol Jelenia Góra dwie i jedną Kamiennogórska Akademia Piłkarska.
Wszystkie drużyny otrzymały identyczne puchary i piłki. Każdy zawodnik nagrodzony został medalem. W kategorii żak najlepszym zawodnikiem został wybrany Stanisław Ratajczak (Baszta), bramkarzem Antoni Piksa (KAP), a strzelcem Szymon Stypuła (Bóbr). W kategorii młodzika młodszego najlepszym zawodnikiem został bzymon Trząsalski (Bóbr), bramkarzem Kuba Kolankiewicza (Pub-Gol), strzelcem Filip Mizieliński (KAP).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze