Reklama

Najlepszy wynik

Przed dzisiejszą (wtorek, 28 stycznia) sesją rady powiatu Zbigniew Bednarek i Wiesław Lipień przedstawili wynik sportowców z powiatu w zeszłorocznej edycji Igrzyska LZS.

 

W ubiegłym roku odbyła się dwudziesta edycja Dolnośląskich Igrzysk LZS. Powiat kamiennogórski zajął szóste miejsce, najlepsze w historii. Gmina Kamienna Góra byłą szósta, gmina Marciszów dwudziesta.

Pamiątkowy puchar przedstawiciele LZS-u przekazali staroście.

Przyznane zostały również indywidualne podziękowania dla Grzegorza Tomaszewskiego, Zdzisława Boronia, Łukasza Winczy i Krzysztofa Tabaki za pomoc w organizacji imprez.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama