Przed dzisiejszą (wtorek, 28 stycznia) sesją rady powiatu Zbigniew Bednarek i Wiesław Lipień przedstawili wynik sportowców z powiatu w zeszłorocznej edycji Igrzyska LZS.
W ubiegłym roku odbyła się dwudziesta edycja Dolnośląskich Igrzysk LZS. Powiat kamiennogórski zajął szóste miejsce, najlepsze w historii. Gmina Kamienna Góra byłą szósta, gmina Marciszów dwudziesta.
Pamiątkowy puchar przedstawiciele LZS-u przekazali staroście.
Przyznane zostały również indywidualne podziękowania dla Grzegorza Tomaszewskiego, Zdzisława Boronia, Łukasza Winczy i Krzysztofa Tabaki za pomoc w organizacji imprez.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze