Kamiennogórzanin Wojtek Kania wygrał konkurs Wałbrzych ma talent.
W. Kania to młody muzyk grający na keyboardzie. Mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego mieli wielokrotnie okazję do wysłuchania jego koncertów. Kamiennogórzanin gra i komponuje.
Jak informuje portal naszemiasto.pl W. Kania w sobotę (15 czerwca) został laureatem konkursu Wałbrzych ma talent. Wygrał ten konkurs razem z Justyną Medeksza. Wojtek otrzymał nagrodę pieniężną - 2 tys. zł. Justyna będzie miała możliwość nagrania własnego demo. Oboje wystąpią podczas Dni Wałbrzycha.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze