Dzisiaj (poniedziałek, 15 października) w Lubawce odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt, Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Wystąpiły reprezentacje czterech szkół z Lubawki, Krzeszowa, Mysłakowic i Miłkowa. Zawody wygrała drużyna gospodarzy - Szkoły Podstawowej z Lubawki, miejsce drugie zajęła drużyna z Krzeszowa. Obie szkoły uzyskały awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się we Wrocławiu.
Organizatorem finału strefy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze