Wczoraj (niedziela, 30 września) zawodniczki AMS ?Mini Volley? wzięły udział w turnieju minisiatkówki w kategorii ?dwójek? dziewcząt organizowanym przez UKS ?Wieża? Radków.
Para: Zofia Gotowt i Inez Chmielewska wygrały wszystkie spotkania, zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju. Dziewczęta mogły liczyć na doping rodziców, którzy podziwiali efekty ciężkiej pracy i zaangażowanie podczas treningów.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze