Reklama

Najlepsze w Przemęcie

We wtorek (3 czerwca) piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w Międzywojewódzkim Turnieju o puchar wicewójta gminy Przemęt.


Dziewczęta z  Dragona Miszkowice zajęły pierwsze miejsce. Zdobyły również nagrody indywidualne. Julia Migacz została najlepszym strzelcem, Małgorzata Dorożyńska najlepszą piłkarką, a Alicja Wiewióra najlepszą bramkarką.

Dragon Miszkowice zagrał w składzie: Julia Migacz, Małgorzata Dorożyńska, Alicja Wiewióra, Edyta Gawenda, Dobromiła Gil, Patrycja Król - Orzechowska, Nikola Radis, Alicja Szczepanik, Weronika Leśniara, Wiktoria Grzegorczyk, Nadia Korfanty, Kamila Nowak, Sara Czerepak, Patrycja Król. Trener Edmund Tasior Opiekunka Krystyna Rosik.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama