We wtorek (3 czerwca) piłkarki Dragona Miszkowice uczestniczyły w Międzywojewódzkim Turnieju o puchar wicewójta gminy Przemęt.
Dziewczęta z Dragona Miszkowice zajęły pierwsze miejsce. Zdobyły również nagrody indywidualne. Julia Migacz została najlepszym strzelcem, Małgorzata Dorożyńska najlepszą piłkarką, a Alicja Wiewióra najlepszą bramkarką.
Dragon Miszkowice zagrał w składzie: Julia Migacz, Małgorzata Dorożyńska, Alicja Wiewióra, Edyta Gawenda, Dobromiła Gil, Patrycja Król - Orzechowska, Nikola Radis, Alicja Szczepanik, Weronika Leśniara, Wiktoria Grzegorczyk, Nadia Korfanty, Kamila Nowak, Sara Czerepak, Patrycja Król. Trener Edmund Tasior Opiekunka Krystyna Rosik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze