W ramach Dnia Dziecka uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (środa, 1 czerwca) w Szkolnym Turnieju Piłki Nożnej.
Mecze odbywały się w poszczególnych poziomach klas systemem "każdy z każdym". Ważna była nie tylko dobra gra, ale i udana zabawa.
Najbardziej żywiołowo swoich zawodników dopingowała klasa 2A, za co otrzymała pudło cukierków. Piłkarsko najlepsze były klasy C. Swoje grupy wiekowe wygrała klasa 1C, 2C i 3C.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze