W Nowej Rudzie zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego. W zawodach wystartowała Julia Szkarłat.
Pływaczka, która sportową karierę rozpoczynała na basenie w Kamiennej Górze odebrała List Gratulacyjny dla najlepszej pływaczki w kategorii zawodniczek 15-letnich w sezonie letnim 2013 roku na Dolnym Śląsku. Gratulacje zawodniczce złożył prezes Dolnośląskiego Okręgu Pływackiego.
Podczas zawodów zawodniczka pokazała, że wyróżnienie nie było przypadkowe. J. Szkarłat zdobyła w 7 startach indywidualnych 5 złotych i 2 srebrne medale. Kolekcję dopełniły złoty i 2 srebrne medale w sztafetach kobiet.
J. Szkarłat pływa w kadrze narodowej U-15.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze