Reklama

Najlepsza w województwie

W Nowej Rudzie zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego. W zawodach wystartowała Julia Szkarłat.


Pływaczka, która sportową karierę rozpoczynała na basenie w Kamiennej Górze odebrała List Gratulacyjny dla najlepszej pływaczki w kategorii zawodniczek 15-letnich w sezonie letnim 2013 roku na Dolnym Śląsku. Gratulacje zawodniczce złożył prezes Dolnośląskiego Okręgu Pływackiego.

Podczas zawodów zawodniczka pokazała, że wyróżnienie nie było przypadkowe. J. Szkarłat zdobyła w 7 startach indywidualnych 5 złotych i 2 srebrne medale. Kolekcję dopełniły złoty i 2 srebrne medale w sztafetach kobiet.

J. Szkarłat pływa w kadrze narodowej U-15.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama