Iwona Krawczyk, radna sejmiku, wygrała plebiscyt na najlepsze radnego sejmiku województwa dolnośląskiego ogłoszony przez serwis gazetawroclawska.pl
Głosować można było klikając na stronie organizatora, korzystając z aplikacji na facebooku lub wysyłając sms-a. Ta ostatnia opcja pozwalała na oddanie największej ilości głosów.
Najwięcej głosów, 25 834, otrzymała Iwona Krawczyk. Drugie miejsce zajął Marek Dyduch (24 940), a trzecie Paweł Hreniak (8 014).
Pełne wyniki - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze