Dzisiaj (niedziela, 21 lutego) w Jakuszycach odbyły się finałowe zawody z cyklu Fischer Cup.
Biegacze narciarscy rywalizowali w stylu klasycznym na dystansie 9 km.
Rywalizacje kobiet wygrała Wiktoria Przemyślak (jednocześnie najlepsza w kategorii K16). Weronika Przemyślak zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji open kobiet i drugie w K16. Obie zawodniczki reprezentują MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
Wyniki za skipol.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze