Najlepsi uczniowie każdej ze szkół z terenu gminy Kamienna Góra otrzymali dzisiaj (piątek, 22 czerwca) stypendium ufundowane przez gminę.
Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w sali narad Urzędu Gminy. Każda ze szkół wskazała najlepszego ucznia. W Szkole Podstawowej w Pisarzowicach wyróżniona został Maja Ziemnik, w Gimnazjum Martyna Guzara. Z krzeszowskiej podstawówki nagrodę odebrała Wiktoria Leśniak, w gimnazjum nagrodzeni zostali: Kinga Stanek, Anna Surma i Mateusz Piasecki. Ze szkoły w Szarocinie nagrodzona została Julia Waśko, a z Ptaszkowa Urszula Hebda.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze