Reklama

Najlepsi z gminy - galeria zdjęć

Najlepsi uczniowie każdej ze szkół z terenu gminy Kamienna Góra otrzymali dzisiaj (piątek, 22 czerwca) stypendium ufundowane przez gminę.

 

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się w sali narad Urzędu Gminy. Każda ze szkół wskazała najlepszego ucznia. W Szkole Podstawowej w Pisarzowicach wyróżniona został Maja Ziemnik, w Gimnazjum Martyna Guzara. Z krzeszowskiej podstawówki nagrodę odebrała Wiktoria Leśniak, w gimnazjum nagrodzeni zostali: Kinga Stanek, Anna Surma i Mateusz Piasecki. Ze szkoły w Szarocinie nagrodzona została Julia Waśko, a z Ptaszkowa Urszula Hebda.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama